“Eko Kurzeme” Saldū atklās šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu

25.02.2020

Veicinot vides ilgtspējas saglabāšanu un atkritumu šķirošanas paradumus Saldus novadā, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eko Kurzeme” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu Saldū, Dzirnavu ielā 30, šā gada 4.martā atklās šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu. Tas izveidots ar mērķi paplašināt iedzīvotājiem šķirošanas iespējas, veicināt otrreizējo izejvielu pārstrādi, novērst bīstamo atkritumu nonākšanu dabā, kā arī samazināt poligonos nonākušo atkritumu apjomu.

AICINĀM PIEDALĪTIES ATKRITUMU ŠĶIROŠANAS LAUKUMA

SVINĪGAJĀ ATKLĀŠANAS PASĀKUMĀ

šā gada 4.martā plkst.11 Saldū, Dzirnavu ielā 30.

Atklāšanas pasākumā piedalīsies Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts, SIA “Eko Kurzeme” izpilddirektors Andris Karlsons, kā arī Latvijas Zaļā punkta direktors Kaspars Zakulis.

Pasākuma dienā, 4.martā, ikviens laukuma apmeklētājs, kurš nodos pārstrādei nolietoto elektrotehniku, piedalīsies pārsteiguma balvas izlozē. Tāpat mēneša garumā, no 4.marta līdz 3.aprīlim, šķirošanas laukumā norisināsies nolietotās elektronikas šķirošanas akcija, kurā varēs laimēt vērtīgas balvas.

Atkritumu šķirošanas laukumā iedzīvotāji varēs nogādāt iepriekš sašķirotos plastmasas, papīra un metāla iepakojumus – PET pudeles, šampūnu, dušas želeju un citas līdzīga veida plastmasas iepakojumus, plastikāta maisus, tetrapakas, kartona kastes, konservu bundžas un citus iepakojumus - , dzērienu stikla pudeles un burkas, autoriepas, elektroniku un citus šķirotos atkritumus.

Informējam, ka pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie attēli var tikt izmantoti SIA “Eko Kurzeme” sadarbībā ar Latvijas Zaļā punktā mārketinga komunikācijā.

Plašāka informācija par Saldus šķirošanas laukumu un citiem SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumiem pieejama www.ekokurzeme.lv, zvanot pa tel. 22013939 vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.