Darbu piesardzības režīmā turpina SIA “Eko Kurzeme” atkritumu šķirošanas laukumi

30.03.2020

Atbilstoši Valsts vides dienesta sagatavotajām rekomendācijām par atkritumu šķirošanas laukumu darbību COVID-19 dēļ valstī izsludinātā ārkārtējā stāvokļa laikā, SIA “Eko Kurzeme” pārziņā esošie atkritumu šķirošanas laukumi Liepājā un Saldū turpinās darbu. Lai pēc iespējas novērstu inficēšanās riskus un pasargātu kā klientu, tā mūsu darbinieku veselību, šobrīd laukumā tiek pieņemti sašķirotie atkritumi, kurus var nodot bezkontakta ceļā un bez maksas - plastmasas, papīra, metāla iepakojumu, stikla taru, metālu, koka iepakojumu un elektrotehniku.

Šķirošanas laukumu darba laiks ārkārtējās situācijas laikā paliek nemainīgs:

Liepājā, Ezermalas ielā 11:

·       Pirmdienās – 8:00-19:00

·       Otrdienas-piektdienas – 8:00-18:00

·       Sestdienās – 8:00-14:00

 

Saldū, Dzirnavu ielā 30:

·       Otrdienās 12:00-17:00

·       Trešdienās 15:00- 19:00

·       Ceturtdienās 10:00 – 17:00

·       Sestdienās 10:00 – 14:00

 

Apmeklējot atkritumu šķirošanas laukumu, aicinām ievērot valstī noteiktās piesardzības prasības – apmeklēt laukumu ne vairāk kā divu personu sastāvā vai tikai kopā ar personām, kuras ir ģimenes locekļi, ievērot divu metru distanci starp citiem laukuma apmeklētājiem, kā arī pēc apmeklējuma kārtīgi nomazgāt rokas un nepieciešamības gadījumā veikt dezinfekciju. Lai mazinātu potenciālos COVID-19 saslimstības riskus un novērstu nepieciešamību atvestos atkritumus pārvietot trešajām personām, tostarp mūsu darbiniekiem, aicinām visus sašķirotos atkritumus rūpīgi novietot laukumā tam paredzētajās vietās.

Lūdzam izvairīties no šķirošanas laukuma apmeklējuma, ja Jums ir novērota kāda no COVID-19 raksturīgajām pazīmēm – klepus, kakla sāpēs, paaugstināta temperatūra u.c. Tāpat šķirošanai paredzētajos punktos aicinām neizmest izlietotās salvetes, kabatslakatiņus un sejas aizsargmaskas. Tos drīkst izmest kopējos sadzīves atkritumos, rūpīgi iesaiņojot vismaz divos plastikāta maisos.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar SIA “Eko Kurzeme” klientu centru pa tel.22013939 vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.