Drošības nolūkos tiek pārcelta elektronikas šķirošanas akcija Saldus šķirošanas laukumā

17.03.2020

Ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus saistībā ar COVID-19 izplatības risku novēršanu, SIA “Eko Kurzeme” uz vēl nenoteiktu laiku pārceļ 4.martā Saldus šķirošanas laukumā sākto elektronikas šķirošanas akcija.  

Elektronikas šķirošanas akcija tiks rīkota atkārtoti, atsākot pilnvērtīgu Saldus šķirošanas laukuma darbību. Akcijā jau reģistrētajiem dalībniekiem, kuri uz laukumu paspēja nogādāt savu nevajadzīgo elektrotehniku, dalība paliek spēkā un tiks ņemta vērā, kad tiks noteikts akcijas turpinājums.

Akcija tiks atsākta, stabilizējoties situācijai valstī – pēc ārkārtējās situācijas beigām vai brīdī, kad tiks atcelti valstī noteiktie piesardzības pasākumi.w

Joprojām aicinām iedzīvotājus, ievērojot personīgos piesardzības pasākumus, turpināt šķirot plastmasas, papīra un metāla iepakojumus (PET pudeles, šampūnu, dušas želeju un citas līdzīga veida pudeles, plastikāta maisus, tetrapakas, kartona kastītes, makulatūru), kā arī stikla taru. 

Par elektroiekārtu, riepu, būvgružu, lielgabarīta un citu atkritumu veidu nodošanas iespējām šajā periodā aicinām sazināties ar SIA “Eko Kurzeme” klientu centru attālināti pa tel.22022418 vai rakstīt uz e-pastu saldus@ekokurzeme.lv.

Informējam, ka SIA “Eko Kurzeme” ārkārtējās situācijas laikā turpina sniegt atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, atbilstoši līgumos noteiktajai kārtībai un grafikiem. Uzņēmums, ierobežojot tiešsaistes komunikācijas riskus, uz pagaidu laiku slēdzis klientu centrus. Savukārt klientu apkalpošana, līgumu slēgšana, pakalpojumu pieteikšana tiek nodrošināta attālināti www.ekokurzeme.lv, pa tālr.22022418 un e-pastā saldus@ekokurzeme.lv.

Atgādinām, ka atkritumu šķirošanas laukums Saldū, Dzirnavu ielā 30, tika atklāts šā gada 4.martā. Tā izveidē SIA “Eko Kurzeme” investējis 50 tūkstošus eiro. Atkritumu šķirošanas laukumā tā darba laika ietvaros bez maksas tiek pieņemti sašķirotie plastmasas, metāla, papīra iepakojumi, stikla tara, nolietotā elektronika, baterijas, metāls, savukārt par papildus maksu – vecās mēbeles, būvgružus, kā arī ādus bīstamos atkritumus kā smēreļļas u.c. 

Jautājumu gadījumā aicinām zvanīt pa tel.22022418 vai rakstīt uz e-pastu saldus@ekokurzeme.lv.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.