"Eko Kurzeme" piedalīsies ģimenes svētkos „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta”

24.05.2013

Svētdien, 2.jūnijā Liepājā, Jūrmalas parkā plkst. 11.30-14.30 SIA „Eko Kurzeme” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu piedāvā Liepājas svētku „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta”  dalībniekiem piedalīties spēlē „Zaļā punkta distance” un laimēt vienu no 3 Tallink jūras ceļojumiem uz Stokholmu 4 personām.

„Zaļā punkta distance” ir spēle, kurā dalībnieki var pārbaudīt savas zināšanas par videi draudzīgu dzīvesveidu: videi draudzīgu iepirkšanos veikalā, saimniekošanu mājās un atpūtu dabā, kā arī atkritumu šķirošanu un pārstrādi. Spēle veicama aptuveni 15 minūtēs, un tajā vienlaicīgi var piedalīties 3 individuāli dalībnieki vai komandas.

Dalībnieki, kuri uz pārbaudes jautājumiem atbildēs visprecīzāk plkst. 14:45 piedalīsies izlozē par galvenajām balvām – 3 Tallink jūras ceļojumiem 4 personām uz Stokholmu, kā arī 4 veicināšanas balvām no Latvijas Zaļā punkta.

„Zaļā punkta distances” dalībniekus, nonākot uz noteiktiem spēles lauciņiem, gaida pārsteiguma balvas no „Zaļā punkta distances” atbalstītājiem – veikalu tīkla „RIMI”, nacionālā e-dienesta „Inbox.lv”, SIA „Siguldas Minerālūdens”, Liepājas Olimpiskā centra Baseina&SPA un PET pudeļu pārstrādes uzņēmuma AS „PET Baltija”.

Izglītojošo spēli „Zaļā punkta distance” piedāvā Latvijas Zaļais punkts, un tās mērķis ir gan mudināt cilvēkus ikdienā saimniekot videi draudzīgi, gan vienlaicīgi sniegt zināšanas par zaļu dzīvesveidu.


Uz tikšanos ZAĻĀ PUNKTA DISTANCĒ!

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.