Izmaiņas Saldus šķirošanas laukuma darba laikā 16.maijā

13.05.2020

Lai nodrošinātu Saldus novada talkotājiem iespēju atbrīvoties no dažāda veida sašķirotajiem atkritumiem, sestdien, 16.maijā, Lielās Talkas dienā, SIA "Eko Kurzeme" nodrošinās ilgāku darba laiku šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Saldū, Dzirnavu ielā 30. Tā darba laiks būs no plkst.10:00 līdz 16:00.

Atgādinām, ka valstī Covid-19 dēļ izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā šķirošanas laukumā tiek īstenoti piesardzības pasākumi - apmeklēt laukumu atļauts ne vairāk kā divu personu sastāvā vai tikai kopā ar personām, kuras ir ģimenes locekļi, tāpat noteikts ievērot divu metru distanci starp citiem laukuma apmeklētājiem, kā arī iedzīvotāji tiek aicināti pēc apmeklējuma kārtīgi nomazgāt rokas un nepieciešamības gadījumā veikt dezinfekciju. Lai mazinātu potenciālos COVID-19 saslimstības riskus un novērstu nepieciešamību atvestos atkritumus pārvietot trešajām personām, tostarp mūsu darbiniekiem, aicinām visus sašķirotos atkritumus rūpīgi novietot laukumā tam paredzētajās vietās.

Lūdzam izvairīties no šķirošanas laukuma apmeklējuma, ja Jums ir novērota kāda no COVID-19 raksturīgajām pazīmēm – klepus, kakla sāpēs, paaugstināta temperatūra u.c. Tāpat šķirošanai paredzētajos punktos aicinām neizmest izlietotās salvetes, kabatslakatiņus un sejas aizsargmaskas. Tos drīkst izmest kopējos sadzīves atkritumos, rūpīgi iesaiņojot vismaz divos plastikāta maisos.

 

Tāpat atgādinām, ka vēl līdz 20.maijam Saldus novada iedzīvotāji, ievērojot piesardzības pasākumus, kampaņā Vislatvijas "Elektronikas šķiratlonā" atkritumu šķirošanas laukumā Saldū var nodot nolieoto elektroniku  un piedalīties izlozē par noderīgām balvām. Vairāk informācijas par akciju - ŠEIT.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar SIA “Eko Kurzeme” klientu centru pa tel.22013939 vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.