Riepu sezonas maiņa

01.03.2019

No 1.marta ceļu satiksmē var piedalīties arī auto, kas aprīkoti ar vasaras riepām. Taču "Eko Kurzeme”  aicina automašīnu vadītājus un īpašniekus nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu un sekot līdzi laikapstākļiem, lai droši varētu piedalīties ceļu satiksmē, neapdraudot sevi un citus satiksmes dalībniekus.

Vienlaikus atgādinām, ka mūsu šķirošanas laukumā Liepājā, Ezermalas ielā 11 reizi gadā četras nolietotās riepas privātpersonas var nodot bez maksas.

Šķirošanas laukuma darba laiks:

  • Pirmdienās 8:00 – 19:00
  • Otrdienās – Piektdienās 8:00 – 18:00
  • Sestdienās 8:00 – 14:00
  • Svētdienās BRĪVS

Tāpat aicinām jaunu riepu iegādi vai to nomaiņu veikt pie atbildīgiem nozares pārstāvjiem, kas nodrošina arī veco riepu atpakaļ pieņemšanu. Latvijas Riepu apsaimniekošanas asociācijas iniciatīvā “Riepa ar rītdienu” iesaistījušies jau vairāk nekā 110 servisi un riepu tirdzniecības vietas visā Latvijā. Zīme “Riepa ar rītdienu!’ kalpo arī kā apliecinājums, ka, iegādājoties jaunas riepas ar šo marķējumu, nolietotās riepas konkrētajā tirdzniecības vietā cilvēks proporcijā 1:1 varēs atstāt bez maksas. Tā ir garantija, ka vecās riepas nemētāsies grāvmalās vai mežā, bet kļūs par jaunu gumijas paklāju, futbola laukuma segumu vai lietu. Plašāk par iniciatīvu un tirdzniecības vietām, kas tajā iesaistījušās, var uzzināt šeit: http://lraa.lv/par-lraa-atpazistamibas-zimi-riepa-ar-ritdienu/ .

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 63407315; 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.