SIA “Eko Kurzeme” paplašina darbību Kurzemes reģionā

28.05.2019

Esam gandarīti paplašināt darbību un apgūt jaunus reģionus, attīstot arī uzņēmuma pakalpojumu klāstu. To nemitīgi pilnveidojam, uzlabojot tehnisko nodrošinājumu un atkritumu šķirošanas infrastruktūru, un esam gatavi no 1. jūnija pilnā mērā nodrošināt mūsu pakalpojumus visiem Saldus un Brocēnu novada iedzīvotājiem. Aicinām iedzīvotājus, kuri vēl nav paguvuši noslēgt jauno līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, vairs neatlikt līguma slēgšanu, lai jau pēc nedēļas uzsāktu pilnvērtīgu sadarbību un turpmākajos gados kopā rūpētos par vides tīrību,” aicina Andris Karlsons, SIA “Eko Kurzeme” direktors.

Saskaņā ar pašvaldību iepirkumu rezultātiem sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Saldus un Brocēnu novados turpmāk nodrošinās personu apvienība, ko veido SIA “Eco Baltia vide” un  SIA “Eko Kurzeme“, ko pārstāvēs SIA “Eko Kurzeme”. Iepriekšējā apsaimniekotāja līgumi ar iedzīvotājiem ir spēkā līdz 31. maijam, un pēc 1. jūnija atkritumu izvešana tiks nodrošināta tikai tiem iedzīvotājiem, kuri būs noslēguši jauno līgumu ar SIA “Eko Kurzeme”. Līgumu iespējams noslēgt elektroniski interneta vietnē www.ekokurzeme.lv sadaļā “Pakalpojumi” vai klātienē, aizpildot līguma veidlapas pagastu pārvaldēs vai SIA “Eko Kurzeme” klientu apkalpošanas centros.

Detalizēta informācija par līgumu slēgšanu Brocēnu un Saldus novadu iedzīvotājiem atrodama www.ekokurzeme.lv/lv/pakalpojumi. Savukārt Skrundas iedzīvotāji par līgumu pārslēgšanu ar SIA “Eko Kurzeme”, kas jau šobrīd nodrošina novadā atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus, tiks informēti tiklīdz būs noslēgts jaunais līgums ar pašvaldības domi. Plānots, ka saskaņā ar jaunā iepirkuma prasībām SIA “Eko Kurzeme” Skrundā sāks strādāt no 2019.gada 1.septembra.

SIA „Eko Kurzeme” darbojas Liepājā, kā arī Grobiņas, Aizputes, Pāvilostas un Durbes un Skrundas novadā. Kopš 2016. gada SIA “Eko Kurzeme” nodrošina sadzīves atkritumu šķirošanu savā rūpnīcā Grobiņas novada “Skudrās”, kas ir viena no modernākajām un efektīvākajām sadzīves atkritumu šķirošanas rūpnīcām Latvijā. Uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu – sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, šķiroto atkritumu apsaimniekošanu, kā arī asenizācijas pakalpojumus un dažādus sezonālos pakalpojumus.

Uzņēmumi SIA “Eko Kurzeme” un SIA “Eco Baltia vide” ietilpst “Eco Baltia grupā”, kas ir apgrozījuma ziņā lielākā atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijas valstīs un nodrošina pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas līdz pārstrādei.

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 63407315; 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.