Elektriskās un elektroniskās iekārtas

SIA “Eko Kurzeme” šķirošanas laukumos Liepājā, Ezermalas ielā 11, un Saldū, Dzirnavu ielā 30, iedzīvotāji un juridiskās personas bez maksas neierobežotā apjomā var nodot jebkāda veida nolietotās un nederīgās elektroiekārtas - veļas mašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus, monitorus, telefonus u.c.

Ar šķirošanas laukumu darba laikiem var iepazīties ŠEIT.

Tāpat SIA “Eko Kurzeme” nodrošina bezmaksas elektroiekārtu izvešanu Liepājā, Grobiņā, Brocēnos, Saldū un Druvas ciemā.

Pieteikt elektroiekārtu bezmaksas savākšanu un izvešanu no konkrētas pieteicēja adreses var gan juridiskas, gan privātpersonas, sākot no 40 kg iekārtu kopējā svara. Elektroiekārtu izvešanu, kuru kopējais svars nesasniedz 40 kg vai kuru izvešanu klients vēlas sev vēlamā datumā, SIA “Eko Kurzeme” nodrošina par maksu- 9.00 EUR + PVN no norādītās mājas ārdurvīm.

Lai pieteiktu elektroiekārtu izvešanu aicinām sazināties:

Aicinām ņemt vērā, ka elektroiekārtu izvešana no pieteicēju adresēm tiks organizēta ceturtdienās (Liepājā un Grobiņā katru ceturtdienu, bet Saldū, Brocēnos un Druvā katru otro ceturtdienu). Veicot pieteikumu, klienti tiks informēti par izvešanas datumu.

Ņemot vērā valstī ieviestos drošības pasākumus, elektroiekārtu izvešana tiek organizēta BEZKONTAKTA veidā. Tas nozīmē, ka elektrotehnikas izvešana tiks nodrošināta no pieteicēja adreses ārējām durvīm  (mājas pagalms, daudzīvokļa mājas galvenās ieejas durvis) un klientam izvešanas dienā ir jānodrošina brīva piekļuve iekārtām, lai SIA “Eko Kurzeme” darbinieki var tās aizvest. Palīdzība iekārtu iznešanā no ēkām jāsaskaņo iepriekš. Iekārtu nonešanai, sākot no 3.stāva, tiek piemērota maksa par krāvēja pakalpojumiem. 

Atgādinām, ka savācamajām elektroiekārtām ir jābūt neizjauktām, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u.tml

SIA Eko Kurzeme

Klientu apkalpošanas centrs

Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401
Klientu pieņemšanas laiks:
pirmdiena– piektdiena 8.00–16.30
tālr.  22013939
fakss 63407317
e-pasts: info@ekokurzeme.lv

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.