Eco Baltia

AS „Eco Baltia” ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Latvijā, kas juridiskām un privātpersonām piedāvā plašu vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu, sākot ar sadzīves un industriālo atkritumu savākšanu, šķirošanu, tirdzniecību un pārstrādi, un beidzot ar teritoriju un ielu apsaimniekošanu.

„Eco Baltia” uzņēmumi savus pakalpojumus sniedz daudzās Latvijas lielākajās pilsētās un to apkārtnē, tai skaitā, Rīgā, Liepājā, Jūrmalā, Siguldā, Tukumā, Talsos un citviet. Desmit darbības gadu laikā radītā tehniskā bāze – dažādu tilpumu atkritumu savākšanas konteineri un transports, traktortehnika, ceļa un pludmales uzkopšanas, kā arī kravas tehnika un ceļamkrāni nodrošina daudzveidīgu, nepārtrauktu un klientam pielāgotu pakalpojumu visā „Eco Baltia” uzņēmumu darbības teritorijā.

„Eco Baltia” grupā darbojas tādi uzņēmumi kā "Eco Baltia vide", „Jumis” un „Eko Kurzeme”. To pamatnodarbošanās ir atkritumu apsaimniekošana. Otrreizējo izejvielu loģistiku, apstrādi un vairumtirdzniecību nodrošina „Eco Baltia vide”, bet atkritumu apsaimniekošanas loģisko ķēdi noslēdz Latvijā un Baltijā vadošās polimēru pārstrādes rūpnīcas „PET Baltija” un „Nordic Plast”. Nozīmīgs „Eco Baltia” sadarbības partneris ir Latvijas Zaļais punkts – lielākā ražotāju atbildības sistēma Latvijā, kas organizē izlietotā iepakojuma, nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču šķirošanu un pārstrādi.

„Eco Baltia” grupas uzņēmumi nodarbina gandrīz 700 strādājošos un ir gan stabili darba devēji, kam rūp darbinieku labklājība, profesionālā izaugsme un darba drošība, gan ievērojami nodokļu maksātāji pilsētās un novados, kuros tie strādā.

eco_baltia_struktura

 

Grupas uzņēmumi

Eco Baltia Eco Baltia vide JUMIS Nordic Plast PET Baltija
Eko Kurzeme Latvijas Zaļais punkts

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.