Kontakti

Klientu apkalpošanas centri

Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401

Klientu pieņemšanas laiks:

Pirmdiena – Piektdiena 8.00 - 16.30

tālr. 63407315; 22013939
fakss 63407317
e-pasts: info@ekokurzeme.lv

Grobiņas pilsēta

P. 8.00  – 15.30
O. 9.00 – 18.30
T. 8.00 – 13.30
C. 8.00 – 15.30
P. 8.00 – 15.30
Sestdiena, svētdiena - slēgts

Grobiņas pagasts, Dubeņi

P. 13.00 – 17.00
O. 8.30 – 19.00
T. 8.30 – 17.00
C. 8.30 – 17.00
P. 8.30 – 14.00
Sestdiena, svētdiena - slēgts

Medzes un Bārtas pagasts

P. 8.30  – 17.00
O. 8.30 – 19.00
T. 8.30 – 17.00
C. 8.30 – 17.00
P. 8.30 – 14.00
Sestdiena, svētdiena - slēgts

Gaviezes  pagasts

P. 8.00  – 13.00
O. 8.00  – 13.00
T. 8.00  – 13.00
C. 8.00  – 13.00
P. 8.00  – 13.00
Sestdiena, svētdiena - slēgts

Rekvizīti

SIA “ EKO KURZEME”
Ezermalas iela 11, LV – 3401, Liepāja, Latvija
PVN reģ. Nr. LV 42103030389

Luminor Bank, NDEALV2X
LV80NDEA0000083163032

Andris Karlsons

Izpilddirektors

Telefons: 63407320
andris.karlsons@ekokurzeme.lv

Aldis Lazdiņš

Ražošanas daļas vadītājs

Telefons: 29138332
aldis.lazdins@ekokurzeme.lv

 

 

Agnese Inge

Klientu apkalpošanas speciāliste

Telefons: 63407316; 20201995
agnese@ekokurzeme.lv

Nora Šeflere

Klientu apkalpošanas speciāliste

Telefons: 63407315; 22013939
nora@ekokurzeme.lv

Liene Beihmane – Veitmane

Klientu apkalpošanas speciāliste

Telefons: 63407315; 25672555
liene@ekokurzeme.lv

Ivo Skripko

Dispečers

Telefons: 63423435; 22004476
ivo@ekokurzeme.lv

Sandra Burkevica

Sekretāre - grāmatvede

Telefons: 63407320
sandra.burkevica@ekokurzeme.lv

Sarmīte Dintere

Galvenā grāmatvede

Telefons: 63407314
sarmite.dintere@ekokurzeme.lv
 

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 63407315
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma politiku.