Projekti

2014.gada 19.februārī, Eco Baltia grupas uzņēmums SIA „EKO Kurzeme”, noslēdzis līgumu ar Centrālo Finanšu Līguma Aģentūru par Atkritumu šķirošanas centra izveidi Liepājas reģionā atkritumu sagatavošanai noglabāšanai.

Kohēzijas fonda projekta Nr.3DP/3.5.1.2.3/13/APIA/CFLA/008 „Atkritumu šķirošanas centra izveide Liepājas reģionā atkritumu sagatavošanai noglabāšanai” rezultātā tiks izbūvēts šķirošanas centrs sadzīves atkritumu šķirošanai. Projektu paredzēts īstenot Ezermalas ielā 11, Liepājā. Plānotais kopējais projekta īstenošanas ilgums ir 14 mēneši no līguma noslēgšanas.

Projekta kopējās izmaksas ir 3'244'489.74 EUR, Kopējās attiecināmās izmaksas ir 2'560'452.37 EUR, Kohēzijas fonda finansējums ir 1'280'226.18 EUR.

Izveidotajā objektā tiks sniegti atkritumu šķirošanas pakalpojumi, kā rezultātā tiks samazināts apglabājamo atkritumu daudzums Liepājas reģionā, kā arī būtiski tiks veicināta otrreizēji izmantojamu atkritumu nošķirošana. SIA „Eko Kurzeme” plānotais atkritumu šķirošanas centrs būs speciāli aprīkota slēgta ēka dalīti savākto atkritumu un nešķirotu sadzīves atkritumu šķirošanai, lai atlasītu pārstrādei izmantojamos otrreizējos materiālus un apstrādātu atkritumus, kas paredzēti noglabāšanai.

Projekta ietvaros paredzēts veikt sekojošas galvenās aktivitātes:

  • Šķirošanas centra izbūve. Aktivitātes mērķis ir izveidot atkritumu šķirošanas centru ar kopējo platību 2100 m2;
  • Tehnoloģisko iekārtu iegāde. Mērķis ir centrā ierīkot atkritumu šķirošanas līniju ar šķirošanas kopējo jaudu līdz 8 000 tonnām sadzīves atkritumu gadā;
  • Transporta iegāde. Mērķis ir veikt 2 pārkraušanas mašīnu (1 frontālā iekrāvēja un 1 autokāra) iegādi, kas paredzēti darbībai ierobežotā teritorijā – jaunajā šķirošanas centrā;
  • Konteineru iegāde. Mērķis ir veikt 6 konteineru  atšķirotā materiāla uzkrāšanai iegādi;
  • Būvuzraudzība un autoruzraudzība
Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.