“Elektronikas šķiratlonā” atkritumu šķirošanas laukumā Saldū nodotas 10,5 tonnas elektroiekārtu

05.06.2020

Saldus novadā noslēgusies SIA “Eko Kurzeme” rīkotā elektronikas šķirošanas akcija, kas tika īstenota Latvijas Zaļā punkta kampaņas “Elektronikas šķiratlons” pirmā posma ietvaros. Tās laikā novada iedzīvotāji tika aicināti atkritumu šķirošanas laukumā nodot uzkrātās un vairs nevajadzīgās elektroiekārtas. Šķirošanas kampaņā Saldū piedalījās kopā 229 dalībnieki, kuri otrreizējai pārstrādei nodeva 10460 kg dažāda veida tehnikas.

Katrs kampaņas dalībnieks elektronikas nodošanas brīdī automātiski tika reģistrēts izlozei – Saldus novadā par dāvanu karti 50 eiro vērtībā jaunas tehnikas iegādei, kā arī visas Latvijas mērogā  par “Elektronikas šķiratlona” galveno balvu – jaunu televizoru, veikalu tīkla “top!” dāvanu kartēm 20 eiro vērtībā un 20 pārsteiguma balvām no Latvijas Zaļā punkta.

Izloze notika 1.jūnijā, kuras rezultātā dāvanu karti 50 eiro vērtībā saņem Andris no Saldus, televizoru -  Kaspars no Rūjienas, savukārt “top!” dāvanu kartes – Anastasija un Anita no Saulkrastiem. Tāpat tika izlozēti 20 Latvijas Zaļā punkta sarūpēto pārsteiguma balvu ieguvēji. Ar laimētājiem sazināsimies individuāli.

Turpinoties “Elektronikas šķiratlonam”, SIA “Eko Kurzeme” aicina Saldus novada iedzīvotājus līdz 11.jūnijam pieteikties dalībai kampaņas otrajā posmā, kurā nolietotās elektronikas izvešana tiks nodrošināta jau no mājsaimniecībām un uzņēmumiem.

Pieteikties elektronikas izvešanai var, aizpildot reģistrācijas anketu šeit - https://ej.uz/elektronikas_skiratlons, zvanot pa tālr. 27853830 vai rakstot uz e-pastu elektronika@ecobaltiavide.lv, norādot precīzu adresi, apjomu un kontaktinformāciju.

Elektrotehnikas savākšana no pieteiktajām adresēm notiks 18. un 19.jūnijā, sākot no plkst.7:00, visas dienas garumā. Ņemot vērā Covid-19 dēļ valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, elektronikas savākšana notiek bezkontakta veidā. Visai pieteiktajai tehnikai tās izvešanas dienā jābūt novietotai ārpus dzīvojamās ēkas un nožogotas teritorijas, SIA “Eko Kurzeme” darbiniekiem brīvi pieejamā vietā.

SIA “Eko Kurzeme” pateicas Saldus novada iedzīvotājiem par dalību projektā un aicina ikvienu turpināt šķirot mājsaimniecībā uzkrātos atkritumus, tādējādi rūpējoties par tīru vidi novadā un zaļu Latviju kopumā.

 

Vislatvijas “Elektronikas šķiratlonu” no šā gada aprīļa rīko Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA “Eko Kurzeme”, SIA “Eco Baltia vide” un veikaliem “top!”. 20.maijā jau noslēdzies kampaņas pirmais posms, kurā iedzīvotāji nolietoto elektroniku varēja nodot vairāk nekā 40 atkritumu šķirošanas laukumos visā Latvijā.

 

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.