SIA “Eko Kurzeme” aicina pieteikt nolietotās elektrotehnikas bezmaksas savākšanu

24.07.2020

Veicinot atkritumu šķirošanu un dažādu materiālu nonākšanu otrreizējā pārstrādē, SIA “Eko Kurzeme” Liepājā, Grobiņā, Brocēnos, Saldū un Druvas ciemā piedāvā nolietotās elektrotehnikas savākšanu no mājsaimniecībām un uzņēmumiem. Pakalpojums tiek nodrošināts bezkontakta veidā un tam aicināts pieteikties ikviens interesents – gan fiziskas, gan juridiskas personas.

Pieteikto elektroiekārtu izvešana bez maksas tiek organizēta ceturtdienās (Liepājā un Grobiņā katru ceturtdienu, bet Saldū, Brocēnos un Druvā katru otro ceturtdienu).  Par konkrētu izvešanas datuma pakalpojuma saņēmējs tiek informēts pēc pieteikuma saņemšanas. Iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas nodot neierobežotu apjomu tehnikas, sākot no 40kg iekārtu kopējā svara. Elektroiekārtu izvešana mazākam tehnikas apjomam un sev vēlamajā datumā tiek nodrošināta par maksu – 9 eiro + PVN.

Lai pieteiktu elektroiekārtu izvešanu, aicinām sazināties:

·       Saldū, Brocēnos, Druvā – tālr.22022418, e-pastā: saldus@ekokurzeme.lv, broceni@ekokurzeme.lv;

·        Liepāja, Grobiņā:  tālr. 22004476; 22013939; e-pastā: info@ekokurzeme.lv.  

Pieteikumā aicinām norādīt pakalpojuma saņemšanas adresi, nododamo iekārtu apjomu un kontaktinformāciju saziņai.

Ņemot vērā valstī ieviestos drošības pasākumus, elektroiekārtu izvešana tiek organizēta BEZKONTAKTA veidā. Tas nozīmē, ka elektrotehnikas izvešana tiks nodrošināta no pieteicēja adreses ārējām durvīm  (mājas pagalms, daudzīvokļa mājas galvenās ieejas durvis) un klientam izvešanas dienā ir jānodrošina brīva piekļuve iekārtām, lai “Eko Kurzeme”  darbinieki var tās aizvest. 

Savācamajām elektroiekārtām ir jābūt neizjauktām, lai novērstu kaitīgo detaļu nonākšanu apkārtējā vidē. Piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u.tml.

Atgādinām, ka nevajadzīgās elektroiekārtas un citus nevajadzīgos priekšmetus un sašķirotos atkritumus iespējams nodot arī SIA “Eko Kurzeme” atkritumu šķirošanas laukumā Liepājā, Ezermalas ielā 11, un Saldū, Dzirnavu ielā 30. Ar šķirošanas laukumu darba laikiem un nododamajiem atkritumu veidiem var iepazīties ŠEIT.

Plašāka informācija par elektrotehnikas izvešanu un citiem SIA “Eko Kurzeme” pakalpojumiem pieejama, zvanot pa tel.22013939 vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv, kā arī mājas lapā www.ekokurzeme.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.