SIA “Eko Kurzeme” pēc 1.jūlija turpinās darbību līdzšinējās atkritumu apsaimniekošanas teritorijās

01.07.2021

No šā gada 1.jūlija Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā stāsies spēkā noteikumi, kas paredz būtiskas izmaiņas Latvijas novadu teritoriālajā iedalījumā. Ņemot vērā pašreizējos noteikumus par atkritumu apsaimniekošanas reģioniem, vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eko Kurzeme” savu darbību turpinās visās līdzšinējās darbības teritorijās, sniedzot atkritumu izvešanas un citus vides pakalpojumus esošajā kārtībā, kā arī turpinās attīstīt atkritumu šķirošanas infrastruktūru tajās.

SIA “Eko Kurzeme” savus pakalpojumus, atbilstoši pašvaldību veiktajiem iepirkumiem un spēkā esošajiem saistošajiem noteikumiem par atkritumu apsaimniekošanu, nodrošina daļā Liepājas, kā arī Saldus Brocēnu, Pāvilostas, Grobiņas, Aizputes un Skrundas novados. Daļa no novadiem pēc šā gada 1.jūlija tiks iekļauta tuvējos novados, taču uzņēmums savu darbību turpinās, atbilstoši līdzšinējai reģionālajai kārtībai.

SIA “Eko Kurzeme” apsaimniekošanas reģioni pēc 1.jūlija:

  • Liepājas līdzšinējā apsaimniekošanas teritorija
  • Saldus novada Saldus pilsēta, kā arī Ezeres, Jaunauces, Jaunlutriņu, Kursīšu, Lutriņu, Nīgrandes, Novadnieku, Pampāļu, Rubas, Saldus, Šķēdes, Vadakstes, Zaņas, Zirņu, Zvārdes pagasti
  • Brocēnu pilsēta un Blīdenes, Cieceres, Gaiķu, Remtes pagasti (no 1.jūlija tiek iekļauti Saldus novadā)
  • Grobiņas pilsēta un Bārtas, Gaviezes, Grobiņas, Medzes pagasti (no 1.jūlija tiek iekļauti Dienvidkurzemes novadā)
  • Aizputes pilsēta un Aizputes, Cīravas, Kalvenes, Kazdangas, Lažas pagasti (no 1.jūlija tiek iekļauti Dienvidkurzemes novadā)
  • Pāvilostas pilsēta un Sakas, Vērgales pagasti (no 1.jūlija tiek iekļauti Dienvidkurzemes novadā)
  • Skrundas pilsēta un Nīkrāces, Raņķu, Rudbāržu, Skrundas pagasti (no 1.jūlija tiek iekļauti Kuldīgas novadā)

 

Pēc gaidāmajām reģionālajām izmaiņām SIA “Eko Kurzeme” klientiem paliek spēkā visi līdzšinējie noslēgtie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu, kā arī tajos iekļautie nosacījumi. Tāpat, atbilstoši apsaimniekošanas reģionam, saglabāsies līdzšinējā maksa par sadzīves atkritumu izvešanu, kā arī paliks spēkā pašreizējie sadzīves atkritumu izvešanas grafiki.

Plašāka informācija par SIA “Eko Kurzeme” aktualitātēm un pakalpojumiem pieejama www.ekokurzeme.lv, kā arī zvanot pa tel. 22013939 (Liepājas klientu centrs), 22022418 (Saldus klientu centrs) vai rakstot uz e-pastu info@ekokurzeme.lv.  

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.