Līgumu slēgšana Saldus novadā

Saldus novada pašvaldība ir veikusi sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma iepirkumu novadā uz turpmākajiem septiņiem gadiem. Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem turpmāk ar 2019.gada 1.jūniju atkritumu apsaimniekošanu Saldus novadā nodrošinās personu apvienība, ko veido SIA “ Eco Baltia vide ” un  SIA “ Eko Kurzeme “ , ko pārstāvēs SIA “Eko Kurzeme”. Pakalpojuma cenrādi aplūkot ŠEIT

 

Līgumu iespējams noslēgt:

  • Interneta vietnē

Līgumu noslēgšanu elektroniski nodrošina SIA “Eco Baltia vide”. Lapā  www.ecobaltiavide.lv, sadaļā “Klientiem” izvēloties sadaļu “Līguma noslēgšana”, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, SEB banka un Luminor banku klientiem. 

 NOSLEGT LIGUMU.png

 

  • Klātienē

aizpildot līguma veidlapas Saldus novada pagasta pārvaldēs, Saldus novada  pašvaldības Norēķinu centrā vai SIA ‘’Eko Kurzeme’’ klientu apkalpošanas centros Dzirnavu ielā 30, Saldū  vai Ezermalas ielā 11, Liepājā, LV-3401, kā arī līguma formu ir iespējams lejupielādēt ŠEIT.

 

Noderīga informācija

Pirms pakalpojuma uzsākšanas tiks izsūtīts jauns atkritumu izvešanas grafiks.  kuram lūdzam pievērst uzmanību, jo var mainīties atkritumu izvešanas dienas.

Informējam, ka adresē esošie atkritumu konteineri no 2019.gada  1. jūnija pāries SIA “Eko Kurzeme” īpašumā, kas veiks atkritumu apsaimniekošanu norādītajā adresē pēc līguma noslēgšanas. Tas neattiecas uz klientiem, kuriem konteiners ir savā īpašumā. 

Vēršam uzmanību,  ka saskaņā ar Saldus novada saistošajiem noteikumiem par atkritumu apsaimniekošanu, konteinera tukšošana ir jāveic ne retāk kā vienu reizi astoņās nedēļās.

Ja norādītajā pakalpojuma sniegšanas adresē  atrodas konteineri atkritumu šķirošanai, aicinām ar mums sazināties par šo konteineru izvešanas kārtību.

Aicinām pievērst uzmanību šādiem līguma punktiem:

Nosacījumi par konteinera atrašanās vietu un pieejamību, konteinera saturu un papildus apjomiem;

Rēķinu piegādes veids - saņemot rēķinu pa pastu, būs jāsedz pasta pakalpojumi 1.50 EUR plus PVN apmērā. Rēķinu piegāde bez maksas tiek nodrošināta izsūtot elektroniski uz e-pastu. Norādot e-pastu, informāciju saņemsiet elektroniskā veidā.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūgums, vērsties SIA “Eko Kurzeme” Klientu apkalpošanas centrā pa tālr. 22022418. Aktuālākā informācija par SIA “Eko Kurzeme” pieejama - mājas lapā www.ekokurzeme.lv.

NOSLEGT LIGUMU.png

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.