Atkritumu šķirošana daudzdzīvokļu mājās

SIA „Eko Kurzeme” piedāvā uzstādīt šķiroto atkritumu konteinerus pie daudzdzīvokļu mājām. Šķiroto atkritumu konteineru tukšošana ir bez maksas. Klientam ir jānodrošina, lai šķirotie materiāli būtu bez sadzīves atkritumu piemaisījumiem, attiecīgā konteinerā atrastos tikai atbilstošie materiāli. Pretējā gadījumā konteinera saturs nav derīgs pārstrādei un uzskatāms, ka tie ir sadzīves atkritumi un tie tiek izvesti, piemērojot sadzīves atkritumu izvešanas tarifu.

Liepājā publiskie konteineri stiklam un PET dzērienu pudelēm atrodas:

  • Jaunā ostmala 3/5 (RIETUMU CENTRS)
  • Šķēdes ielā 17/19
  • Kuldīgas ielā 38
  • Kārklu ielā 3
  • Kaiju ielā 6

Skatīt karti ar šķirošanas konteineru adresēm.

Vislabāk veicas to māju iedzīvotājiem, kurām ir aktīvi māju vecākie vai kuru iedzīvotājiem ir laba komunikācija ar savu namu apsaimniekotājiem. Tādejādi tiek nodrošināta ne tikai konteineru izvietošana, bet cilvēki ir labāk informēti par to, kā pareizi jāšķiro atkritumi un konteineros izmanto tiem paredzētajam mērķim.

Kā uzsākt atkritumu šķirošanu savā mājā?

Mājas vecākais vai apsaimniekotājs mums paziņo, ka konkrētā māja vēlas uzsākt atkritumu šķirošanu.

Izrunājam ar mājas vecāko, kāda tilpuma konteineri būtu piemēroti konkrētai mājai. Parasti tiek  uzstādīti divi konteineri dzeltenā krāsā 1.1 m3 kartona iepakojumam un 0.24 m3 stiklam. Ja mājā nav daudz dzīvokļu vai arī nepietiek vietas, kur uzstādīt konteinerus, piedāvājam divus 0.24 m3 konteinerus. Ja mājas vecākais vēlas uzstādīt tikai vienu konteineru, stiklam vai kartona iepakojumam, piedāvājam arī tādu variantu. Uz konteineriem ir uzlīmes ar norādēm, kādi atkritumi metami konkrētajā  konteinerā.

Uzstādot konteinerus, visi mājas iedzīvotāji savā pastkastītē saņem informāciju kā pareizi šķirot atkritumus - kādi atkritumi katrā konteinerā metami, ko nedrīkst mest šķirošanas kontieneros. Kāpņu telpās izvietojam arī informatīvus plakātus. Ja nepieciešams  piedalāmies māju rīkotajās kopsapulcēs un stāstām iedzīvotājiem par atkritumu šķirošanu.

SIA Eko Kurzeme

Klientu apkalpošanas centrs

Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401
Klientu pieņemšanas laiks:
pirmdiena– piektdiena 8.00–16.30
tālr.  22013939
fakss 63407317
e-pasts: info@ekokurzeme.lv

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.