Norādījumi atkritumu šķirošanai

Metāla/ papīra/ kartona/ plastmasas (PET dzēriena pudeļu) konteineris

Drīkst mest: metāla iepakojumu, piemēram, bundžas, kārbas, dažādu iepakojumu no kartona un papīra, piemēram, kurpju kastes, brokastu pārslu kārbas, avīzes, žurnālus, biroja papīru, grāmatas bez vākiem, kā arī tīras, sausas sulas un piena pakas, plastmasas (PET) dzērienu un pārtikas eļļas pudeles, sadzīves ķīmijas plastmasas (HDPE ) pudeles.

Nedrīkst mest: slapjus, netīrus materiālus, vinila tapetes,  vienreizējās lietošanas traukus, čipsu pakas, saldējuma papīru, olu trauciņus, vienreizējās lietošanas traukus, jogurta, krējuma un margarīna trauciņus, ar pārtikas produktiem pildītus iepakojumus, rotaļlietas, sadzīves priekšmetus, putuplastu, pudeles, kurās bijuši šķīdinātāji vai citas ķīmiskas vielas.

Stikla konteineris

Drīkst mest: stikla burkas, pudeles. 

Nedrīkst mest: netīru stikla taru, spoguļu stiklu, stikla un keramikas traukus, automašīnu stiklu un pudeles, kas satur plastmasas piemaisījumu, tās jāmet sadzīves atkritumu konteinerā.

Atceries:

  • Šķirošanas konteinerā metamās lietas pirms tam izskalot ar ūdeni, nav nepieciešamas tās mazgāt ar tīrīšanas līdzekli;
  • Plastmasas pudeles un kartona kastes pirms izmešanas jāsaplacina, lai tās aizņemtu mazāk vietas un konteineris nebūtu tik ātri pilns;
  • Šķirošanas konteineri paredzēti tikai iepakojumam, tajos nedrīkst mest citus sadzīves priekšmetus, rotaļlietas, traukus vai tml.
Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.