Līguma slēgšana Skrundas pilsētā, Nīkrāces, Raņķu, Rudbāržu, Skrundas pagastos

Skrundas  pašvaldība ir veikusi sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma iepirkumu. Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem arī pēc 2019.gada 1.septembra Skrundas pilsētā,  Nīkrāces, Raņķu, Rudbāržu, Skrundas pagastos iedzīvotājus turpinās apkalpot SIA “Eko Kurzeme”. Attiecīgi visām privātpersonām un juridiskajām personām līdz 2019.gada 31.jūlijam ir jānoslēdz jaunie līgumi par atkritumu apsaimniekošanu ar SIA “Eko Kurzeme”.

 

SIA “Eko Kurzeme” nodrošina vairākas līgumu noslēgšanas iespējas:

  • Interneta vietnē

Līgumu noslēgšanu elektroniski nodrošina SIA “Eco Baltia vide”. Lapā  www.ecobaltiavide.lv, sadaļā “Klientiem” izvēloties sadaļu “Līguma noslēgšana”, autorizējoties ar internetbankas starpniecību. Šobrīd pakalpojums pieejams Swedbank, SEB banka un Luminor banku klientiem. 

 NOSLEGT LIGUMU.png

 

  • Klātienē

Esošajiem klientiem, kuri rēķinus saņem pa pastu un saziņai ar SIA “Eko Kurzeme” neizmanto elektroniskos kanālus, divi izdrukāti līguma eksemplāri tiks nosūtīti pa pastu. Līguma veidlapas var lejuplādēt arī ŠEIT . Aizpildītās līguma veidlapas divos eksemplāros iedzīvotāji var nogādāt:

  • nosūtot pa pastu uz adresi: SIA “Eko Kurzeme”, Ezermalas iela 11, Liepāja, LV-3401;
  • vai ierodoties personīgi SIA “Eko Kurzeme” birojā Liepājā, Ezermalas ielā 11.

Pēc aizpildītā līguma saņemšanas,  SIA “Eko Kurzeme” to parakstīs no savas puses un nosūtīs pa pastu klienta eksemplāru.

Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem un atbilstoši Atkritumu apsaimniekošanas likuma 39.pantam no 2019.gada 1.septembra maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Skrundas pilsētā,  Nīkrāces, Raņķu, Rudbāržu, Skrundas pagastos būs 16,96 EUR + PVN par 1m3 nešķirotu sadzīves atkritumu.

Noderīga informācija

Ja ir veikta avansa aprēķina apmaksa vai izveidojies parāds par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, samaksa automātiski tiks pārcelta uz jauno līgumu ar SIA “Eko Kurzeme”.

Aicinām pievērst uzmanību šādiem līguma punktiem

  • Rēķinu piegāde bez maksas tiek nodrošināta e-pastā. Norādot e-pastu, informāciju saņemsiet elektroniskā veidā.
  • Pa pastu piegādātiem rēķiniem tiks pievienoti sagatavošanas un sūtīšanas izdevumi. Privātmāju iedzīvotājiem un juridiskām personām maksa ir EUR 1,50 EUR + PVN.
  • Nosacījumiem par konteinera atrašanās vietu un pieejamību, konteinera saturu un papildus apjomiem.

 Nepieciešamības gadījumā aicinām ar mums sazināties pa tālr.  22013939 vai rakstot e-pastu uz info@ekokurzeme.lv.

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.