Eko Kurzeme

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Eko Kurzeme” darbojas Latvijā jau vairāk nekā 20 gadus, veiksmīgi apkalpojot klientus gan Liepājā, gan tuvējos novados, kā arī Rīgā, nodrošinot atkritumu apsaimniekošanu Ziemeļu iecirknī (Rīgas namu pārvaldnieks apsaimniekotajā teritorijā).

SIA „EKO Kurzeme” ietilpst „Eco Baltia grupā”, kas pēc apgrozījuma ir lielākā vides apsaimniekošanas uzņēmumu grupa Baltijā, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas un šķirošanas, līdz otrreizējai izejvielu loģistikai, vairumtirdzniecībai un izejvielu pārstrādei. 

SIA „Eko Kurzeme” darbojas Liepājā un vēl piecos tuvākajos novados - Grobiņas, Aizputes, Pāvilostas, Durbes, Saldus, Brocēnu un Skrundas novadā.

2008.gadā uzņēmums veica vērienīgas investīcijas autoparka un tehnikas atjaunošanā, kas ļāva „Eko Kurzeme” kļūt par vienu no progresīvākajiem atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā.

SIA „Eko Kurzeme” piedāvā plašu pakalpojumu klāstu - sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, šķiroto atkritumu apsaimniekošanu, kā arī asenizācijas pakalpojumus un dažādus sezonālos pakalpojumus, kā, piemēram, sniega izvešanu un sāls-smilts maisījumu ziemā, lapu izvešanu rudenī un palīdzību sakopšanas talkās pavasaros.

SIA „Eko Kurzeme” ir stabils un konkurētspējīgs sadarbības partneris ar augstu pakalpojumu kvalitāti, atbilstošām cenām un individuālu pieeju klientiem. 

Uzņēmuma darbības kvalitāti apliecina arī valsts iestāžu izsniegtās nepieciešamās licences un atļaujas:

• LR Vides ministrijas Valsts vides dienesta Liepājas reģionālās vides pārvaldes izsniegtā atkritumu šķirošanas un pārkraušanas atļauja cieto un šķidro sadzīves atkritumu, būvniecības atkritumu (tajā skaitā azbestu saturošu), nederīgu elektrisko iekārtu, nolietotu riepu, kompozītmateriālu un iepakojuma savākšanai;

• Valsts SIA „Autotransporta direkcija” izsniegtā licence kravas komercpārvadājumiem ar kravas automobiļiem Latvijas teritorijā;

• Latvijas Republikas Pārtikas un veterinārā dienesta izsniegtā apliecība, kas atļauj pārtikā neizmantojamo dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu transportēšanu iznīcināšanai atkritumu poligonā. 

eco_baltia_struktura_lv_small.png
Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Atkritumu šķirošanas vietas Liepājā un Aizputes novadā

Kontaktinformācija

Tālrunis: 22013939
Certificate

Eco Baltija grupas uzņēmums. Uzzini vairāk www.ecobaltia.lv

Privātuma politika

Lietojot ekokurzeme.lv vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar mūsu Privātuma  un sīkdatņu politikai.